Reference

Pracovní workshop společnosti ŠKODA – AUTO a.s.

skoda (1)

Krásná a praktická školící místnost, výborné jídlo, příjemná obsluha, úžasná příroda. Vše fungovalo, výborná odpolední aktivita – soutěž ve vaření guláše. Nadšení nebralo konce. Musím říci, že skutečnost předčila očekávání. A to se mi stane málokdy. Celému týmu za všechno patří velké poděkování.

Mgr. Hana Morcová
Koordinátorka tréninkových center ŠKODA AUTO a.s.

skoda (4)

Za mě palec nahoru ve všem. Zvláště nádherné provedení Škodováckého loga v podobě vyřezávaného melounu zdobeného nádherně provedeným zdobením ze zeleniny. Všechno tam bylo super a super lidi.

Ing. Leoš Plašil
Trenér a školitel – tréninková centra ŠKODA AUTO a.s.

 

 
skoda (2)skoda (3)skoda (5)


Uspořádání venkovní slavnosti – 20 let od založení společnosti DABONA s.r.o.

20 let (4)Zadáním společnosti DABONA s.r.o. bylo uspořádání venkovní slavnosti pro více než 100 osob. Prostory parkoviště jsme využili pro nezbytné zastřešení pódia a umístění party stanu pro hosty. Na dvorku byl zase umístěn gril pro přípravu masových specialit. Ověřili jsme si, že dokážeme zvládnou společenskou akci i pro 150 osob.

 

 

20 let (3)
Vyjádření zástupce společnosti DABONA s.r.o.:

20. výročí založení společnosti jsme chtěli oslavit se svými minulými i současnými obchodními partnery a přáteli. Uspořádání akce pro tak velký počet osob na Venclově statku bylo dobrou volbou, organizaci zvládli bezchybně, ochotně a vstřícně přistoupili k našim požadavkům.

Drahoslav Chudoba, jednatel společnosti DABONA

 

20 let (1)20 let (2)